Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_ukmlbneajou78jlvbtg8o94lr2, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/okumagrubu/domains/okumagrubu.net/public_html/wp-content/plugins/wordpress-social-login/wp-social-login.php on line 64
Tek Adamlığa Karşı 1 Mayıs’ta Alanlardayız ! – Okumagrubu
Okumagrubu

Tek Adamlığa Karşı 1 Mayıs’ta Alanlardayız !

0 21

 

Yönetim krizi her geçen gün derinleşen AKP iktidarı,  Mühürsüz oylar ve türlü düzenbazlıklar ile halkın iradesine karşı suç işlediği bir referandumu  da kirli özgeçmişine ekledi.  Olası her iki sonucun da bizler için es vermeksizin mücadeleyi gerektiren bir süreç açığa çıkartacağının bilincinde olarak geçirdiğimiz süreçte, Fiili rejim değişikliği meşru olmayan yöntemler ile onaylanmış oldu.

AKP iktidarı döneminde hiçbir güvenilirliği kalmayan sandık sonuçlarının yarattığı iklim, İktidarın yönetim krizini derinleştirmektedir.  İktidar süresi  boyunca  Yolsuzluk, Katliam ve Hırsızlıktan farklı bir hizmeti (!) bulunmayan AKP hükümeti,  mühürsüz oyları ve seçim hileleri ile sandık meşruluğunu yitirmiştir.

Her günün yeni bir AKP katliamına gebe olabileceği,  güven ikliminden uzak bir tablo ve ekonomik düşüş emekçi halkımızı doğrudan etkilemektedir.  İktidara yandaş   patronlardan başka kimsenin göremediği yerli sermaye her geçen gün artmakta iken, enflasyon ve zam halkı gün geçtikçe fakirleştirmektedir.

İşçi sağlığı ve İş güvenliği meclisine göre 2016 yılında 1970 işçinin yaşamını yitirdiği açıklanmıştı, yani geçtiğimiz yıl Türkiye tarihinin en fazla işçi ölümünün yaşandığı yıl oldu.  AKP halkı yalnızca bombalar ile değil,  geçimini sağladıkları iş yerlerinde güvencesiz çalışma koşulları ile de katletmektedir.

Tek  Adam rejiminin katletmiş olduğu Gençlerimizin, Emekçilerimizin ve Halkımızın hesabını sormak için 1 Mayıs’ta alanlardayız !

Yaşasın Hürriyet ! Kahrolsun İstibdat !

OKUMAGRUBU

Leave A Reply

Your email address will not be published.


Warning: Unknown: open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_ukmlbneajou78jlvbtg8o94lr2, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0