Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_52i94376oiu739rke9s3ocvka3, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/okumagrubu/domains/okumagrubu.net/public_html/wp-content/plugins/wordpress-social-login/wp-social-login.php on line 64
Türkiye Gazetesi’nden Hürriyet’e Kayyum Kampanyası – Okumagrubu
Okumagrubu

Türkiye Gazetesi’nden Hürriyet’e Kayyum Kampanyası

0 26

Türkiye Gazetesi, sosyal medyada “Hürriyet’e kayyum” kampanyası başlattı.

TGRT Haber tarafından da desteklenen kampanyada Türkiye Gazetesi yazarları Aydın Doğan ve Hürriyetti hedef alan yazılar kaleme aldı.

Türkiye Gazetesi yazarlarından Nuri Elibol, Batuhan Yaşar ve Cem Küçük’ün yazıları gazetenin internet sitesinde “1990’lı yıllar çoktan geride kaldı Aydın Bey…” başlığı altında verildi. Yazıların ana konusunu ise  “Hürriyet’e hala kayyum atanmaması” oluşturdu.

Nuri Elibol, yazısında “28 Şubat’ın aktörleriyle 17-25 Aralık’ı, Gezi kalkışmasını planlayanlar aynı. Bu aktörlerden biri FETÖ elebaşı diğeri Aydın Doğan’dır. Haziran 2013’te açılan 28 Şubat davasında tutuklu sanık yok. Kesinlikle bu dava yeniden görülmeli.” ifadelerini kullandı.

“Takvim yaprakları 25 Kasım 1997’yi gösteriyordu…” diyen Batuhan Yaşar; ” FETÖ, Aydın Doğan’ı ziyarete gitti.. Aydın Bey, FETÖ’yü Milliyet gazetesinin kapısında karşıladı ve itinayla ağırladı… Doğan, “Bize düşen bir şey var mı? Bir emriniz var mı?” diyordu..” dedi.

Cem Küçük’ün yazısında ise; “Devlet karar verdiği an Hürriyet gazetesine kayyum atanması ve Doğan Holding’in ‘Boydak’ların durumuna düşmesi sadece bir dakikalık iştir. Adaletin geciktirilmesi de asla doğru değildir. Çünkü adalet, devlet kavramının temelidir.” ifadeleri yer alıyor.

Kampanya, sosyal medyada “#HürriyeteKayyum” etiketi ile paylaşılırken ilgili paylaşımlar İhlas Haber Ajansı tarafından da resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.


Warning: Unknown: open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_52i94376oiu739rke9s3ocvka3, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0