Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_i5tgtbv0evr8rsgvkqj73i27o3, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/okumagrubu/domains/okumagrubu.net/public_html/wp-content/plugins/wordpress-social-login/wp-social-login.php on line 64
Hamile Kadın, Üvey Oğlu Tarafından Dövülerek Öldürüldü – Okumagrubu
Okumagrubu

Hamile Kadın, Üvey Oğlu Tarafından Dövülerek Öldürüldü

0 44

Urfa’da 7 çocuk annesi 33 yaşındaki Suriyeli Nahiye Atay, üvey oğlu tarafından sert bir cisimle dövülerek öldürüldü. Suriyeli kadının bedeni daha sonra balkondan atılarak intihar süsü verilip jandarmaya bilgi verildi.

Olay, Urfa’ya bağlı Yardımcı Mahallesi’nde meydana geldi. 2004 yılında şehre yerleşen Suriyeli Nahiye Atay, kuma olarak Urfalı Ahmet Atay’la evlendi.

Bu evliliğinde 7 çocuğu olan Nahiye Atay ile Ahmet Atay’ın ilk eşinin çocukları arasında henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Nahiye Atay üvey oğlu tarafından başına sert cisimle vurulup dövüldü.

Kendinden geçen kadın, daha sonra oturdukları evin 2’nci katından aşağıya atılarak intihar ölüme süsü verildi.

Yaşananların ardından olay yerine jandarma ve sağlık görevlileri çağrıldı. Sağlık görevlilerin yaptığı incelemede Suriyeli kadının öldüğü saptandı.

Olay yerinde tamamlanan incelemenin ardından Nahiye Atay’ın cenazesi, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna götürüldü.

Nahiye Atay’ın cenazesi yapılan otopsinin ardından yakınlarını teslim edildi.

Olayla ilgili jandarma cinayete karışan Nahiye Atay’ın üvey oğlu İ.A.A. gözaltına alındı. (Urfa/DHA)

Leave A Reply

Your email address will not be published.


Warning: Unknown: open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_i5tgtbv0evr8rsgvkqj73i27o3, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0