Okumagrubu

Zerrin Özer: Türkiye’de son derece özgür hissediyorum

0 18
Sanatçı Zerrin Özer, son dönem AKP’li sanatçılarının furyasına katılarak Türkiye’de son derece özgür hissettiğini ileri sürdü.

Sanatçı Zerrin Özer, yeni single’ını anlatırken ‘özgür’ hisseden ünlüler kervanına katıldı. “Türkiye’de son derece özgür hissediyorum” diyen Özer, “Ben devlet sanatçısıyım. TRT’de program da yaparım, Erdoğan’ı da severim. Kime ne” ifadelerini kullandığı röportajda kadınlar için de çağ dışı yorumlar yaptı.

Özer’in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“Kilo benim bitmeyen kompleksim, bunu itiraf ediyorum. Benim felsefeme göre insan iyi şarkı okuyorsa her türlü dinlenir. Ben bunun kanıtıyım. Ama albüm yapmak için görüştüğüm ilk kişi beni görünce, “Seni gören televizyonu kapatır. Kilo vermek zorundasın” demişti.

Ben aşka inanmıyorum ki… Menfaatsiz hiçbir ilişkiye inanmıyorum. Geçmişte güzel ilişkilerim oldu ama sonunda bana bunu dedirttiler. Her an bir erkeği ayartabilirim. Akrep burcuyum. Flörtözüm. Ama flörtlerim uzun sürer ve ilişkiye dönüşür. Şefkat ve sadakat bu zamanda bunlar yok artık. O duyguyu özlüyorum.

Leave A Reply

Your email address will not be published.