Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_uunmt96d2pgsp0vsuh9ack6jq3, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/okumagrubu/domains/okumagrubu.net/public_html/wp-content/plugins/wordpress-social-login/wp-social-login.php on line 64
Küçükçekmece’de 5 yaşındaki çocuğa cinsel istismar – Okumagrubu
Okumagrubu

Küçükçekmece’de 5 yaşındaki çocuğa cinsel istismar

0 9
Küçükçekmece’de 5 yaşındaki çocuk kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından cinsel istismara uğradı. Baygın halde bulunan çocuk ameliyatın ardından servise alındı.

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde 5 yaşındaki bir kız çocuğu kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi tarafından cinsel istismara uğradı. Kapılarının önünde baygın halde bulunan küçük çocuk ameliyata alındıktan sonra servise alındı.

Küçükçekmece’nin Kanarya Mahallesi’nde dün öğlen sıralarında henüz kimliği belirlenemeyen bir kişi, evinin önünde oyun oynayan 5 yaşındaki bir kız çocuğunu karşıda bulunan apartman boşluğuna götürerek cinsel istismarda bulundu. Ailesi tarafından bulunmasının ardından hastaneye kaldırıldıktan sonra ameliyata alınan ve İstanbul Tabip Odası’ndan (İTO) alınan bilgiye göre tedavisi süren çocuğun hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Durumu öğrenen mahalle sakinleri Kanarya Mahallesi’ndeki karakol önünde eylem yaptı.

‘ÇALIŞANLARIN ÖĞLE YEMEĞİNE GİTTİĞİ SIRADA OLMUŞ’

Bir mahalle sakini “Dün öğle sıralarında oldu. İnşaatta çalışanların öğle yemeğine gittiği sırada olmuş. Kızı alıp götürmüş hatta yanında 5 yaşında başka bir çocuk da varmış, ona para vermiş. Çocuk da koşmuş komşulara söylemiş ‘orada pislik yapıyorlar’ diye. Onlar artık bu şekil kaçmışlar. Biz bir kişi biliyoruz ama çocuk annesine iki kişi demiş. Çocuk kendisi kalkmış annesine gitmiş. Şu anda durumu kritik, babası felç oldu diye duydum. Annesi de yeni doğum yapmış durumu iyi değil. Bildiklerimiz bu kadar” dedi.

‘SİZE PARA VERECEĞİM DİYEREK ÇOCUKLARI ARKA TARAFA GÖTÜRÜYOR’

Çocuklardan birinin dayısı olduğunu söyleyen Barış Sezgin “3 çocuklardı, kız 5 yaşında, erkek çocukların biri 5, biri 6 yaşında. 3 çocuk burada oyun oynuyor. Şahıs geliyor ‘Size para vereceğim’ diyerek çocukları arka tarafa götürüyor. Zaten çocuklar korkudan kaçıyor. Kız çocuğunu da bildiğim kadarıyla görünmeyecek bir şekilde duvarın arkasına götürüyor. Çocuklar da çığlık atıyor. Şahıs da yukarıya doğru kaçmış” dedi.

‘ÇOCUK YOĞUN BAKIMDA’

Cinsel istismara uğrayan çocuğun amcası Vasfi E. “Olay dün olmuş, benim bugün haberim oldu. Olay burada gerçekleşti. Çocuk şu an yoğun bakımda, çocuğun babası da hasta, yanında bekliyor” dedi.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

kaynak: İlerihaber

Leave A Reply

Your email address will not be published.


Warning: Unknown: open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_uunmt96d2pgsp0vsuh9ack6jq3, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0