tecavüz

                                 8 yaşındaki çocuğa 7 yıl boyunca tecavüz edildi

Tecavüzlerin ardı arkası kesilmiyor. Çocuksun kime ne ?? Gülmen ,oynaman yasak !! Sana sunulan bu Dünya’da yerin her zaman susmak!! Bir kız çocuğusun çünkü…Anlatsan derdini en yakınındaki hemcinsinin gözünde bile suçlusun!! 8 yaşında bir kız çocuğusun nasıl suçlu olabilirsin ki??

Annesine derdini anlatan 8 yaşındaki kız çocuğunu ,annesi suçladı.

Elazığ’ın Karakoçan İlçesi’ne bağlı bir köyde yaşayan S.A. 8 yaşında ilkokul 2. sınıfta okuyan kız çocuğu  7 yıl boyunca yüzlerce kez 20 erkeğin tecavüzüne uğradı. Annesine söylediğinde ise kızını  suçladı.

Tüm köyün sessiz kaldığı vahşetle ilgili sanıklara 22 yıla kadar hapis istendi.S.A. ifadesinde ilkokul 2. sınıfta iken köy halkından olan K.E.’nin kendisine cinsel tacizde bulunduğunu, durumu öğretmenlerine anlatması üzerine bu kişinin öğretmenler tarafından okula çağırılıp uyarıldığını söyledi. S.A. uyarının ardından K.E.’nin kendisinden bir süre uzak durduğunu, 6. sınıfa geçtiğinde kendisini evine çağırıp zorla tecavüz ettiğini anlattı.

ÖZ AĞABEYİ  DE TECAVÜZ ETTİ

S.A.’ya , yaşları 14 ile 70 arasında değişen 20 kişi tarafından 7 yıl boyunca yüzlerce kez tecavüz edildi. Olayı anlattığı öz ağabeyi tarafından da tecavüze uğrayan küçük kız, annesi tarafından suçlanarak dayak yedi. S.A., 15 yaşına kadar derdini kimseye anlatamadı.

TEHDİTLE TECAVÜZ ETTİLER

S.A.’nın yanına gelen her erkek, ”Onunla olmuşsun, benimle de olacaksın” diye tehdit ederek istismarı sürdürdü. 2013 yılında bir husümetten dolayı  Jandarma’nın köye gelmesiyle bu iğrenç vahşet ortaya çıktı.

9 SANIK HAKKINDA DAVA AÇILDI
9 sanık hakkında ‘nitelikli cinsel istismar’ suçundan dava açıldı. 11 şüphelinin ise yaşlarının küçük olması nedeniyle dava dosyaları ayrıldı. Elazığ Cumhuriyet Savcısı Nevzat Kandırmaz tarafından hazırlanan iddianame, Elazığ 1. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi. Sanıklar K.E., E.E., S.K., M.E., K.A., Ö.A., İ.K., S.A. ve M.A.’nın 12 yıldan 22 yıla kadar hapis cezası ile yargılanmaları talep edildi. Tüyler ürperten tecavüzün tüm detayları iddianamede yer aldı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here