AKP Çorum Milletvekili Salim Uslu, ‘Şehit cenazesinde başarılı organize ve içtenlikle süreci yöneten Tokat Valimize, Milletvekillerimize, Garnizon Komutanımıza ve Belediye Başkanımıza teşekkür ederim’ mesajını paylaştı.

ak-parti1Meclis İdare Amiri ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çorum Milletvekili Salim Uslu, Diyarbakır’da PKK’lilerle girdiği çatışmada hayatını kaybeden Jandarma Teğmen Hubeyib Turan’ın Tokat’taki cenaze törenine katıldıktan sonra sosyal medyada paylaştığı fotoğraf tepki gördü.

Uslu, paylaştığı fotoğrafla ‘Şehit cenazesinde başarılı organize ve içtenlikle süreci yöneten Tokat Valimize, Milletvekillerimize, Garnizon Komutanımıza ve Belediye Başkanımıza teşekkür ederim’ mesajını paylaştı.

Fotoğraf ve mesajı sildi

Uslu’nun bu Tweet’ine sosyal medyadan tepki gösterildi.

Tepkiler üzerine fotoğrafı ve mesajı silen Uslu, yine Twitter hesabından açıklama yaptı:

“On binlerce insanın sadece dua ve tekbirlerle şehit uğurlaması ve köye taşınmasındaki olağanüstü çaba ve emek övgüye değerdir.”

“Akşam saatlerinde belediye ziyaretinde çekilen fotoğraf üzerine yapılan zorlama yorumlara bakılırsa göz, akıl ve bazılarında da ahlak sorunu var.”

“Sahte isim/resimle saldırı kampanyası açanların şehitten çok sağduyuya üzülmüş, pis düşüncelere dolgu malzemesi yapmış olmaları utanç verici.”

“Allah’ım! 10 binlerin şehitlerine görevlerini huzur içinde yapmaları için tertip ve düzeni, organizasyon sanan/saptıran akıl yoksunlarına acı!”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here