Ankara’dabir büfede  çikolata ve bisküvi çaldıkları gerekçesiyle 2 genç tutuklandı.Türkiye’de ayakkabı kutularıyla para çalanlar değil;çikolata çaldığı iddia edilen 2 genç mahkemece tutuklanarak cezaevine  gönderildi.

Ankara’nın Kazan ilçesinde bir büfeye girerek içerideki bisküvi ve çikolataları aldığı ileri sürülen iki genç, polis tarafından yakalandı. 19 ve 20 yaşlarındaki gençler çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ayakkabı kutusuyla para çalanlar değil çikolata alanlar cezaevindeDoğan Haber Ajansı(DHA)’nda yer alan habere göre;Kazan’daki Satı Kadın Mahallesi’nde, Sancak Caddesi üzerinde bulunan bir büfeye giren 19 ve 20 yaşlarındaki iki genç, çalacak bir şey bulamayınca raflarda bulunan bisküvi ve çikolataları alarak kayıplara karıştı.Büfe sahibinin polise haber vermesi üzerine olay yerine gelen polisler yaptıkları inceleme ve araştırma sonucu metruk bir binada gençlerin izine ulaştı. Polisleri fark eden gençer ile polisler arasında kovalamaca başladı. Ara sokaklara kaçan gençler sığındıkları bir binanın bodrum katında yakalandı.‘ E.Y. (19) ve U.K. (20) çıkarıldıkları mahkemece tutuklu yargılanmak üzere Sincan Cezaevi’ne gönderilirken, çaldıkları bisküvi ve çikolatalar da büfe sahibine iade edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here