30 Ağustos Zafer Bayramı için Vatan Caddesi’nde yapılacak olan tören sebebiyle İstanbul’da bazı yollar trafiğe kapatıldı.

indir30 Ağustos Zafer Bayramı töreni sebebiyle bugün İstanbul’da bazı yollar trafiğe kapatıldı. Saat 07.00 itibariyle trafiğe kapatılan yollar şöyle;

Topkule ve Mahmutbey Köprüsü, Vatan Caddesi, Oğuzhan Caddesi, Millet Caddesi’nden Vatan Caddesi’ne çıkan bağlantı yolları, Topkapı-Edirnekapı Kavşağı ve Vatan Caddesi kesişim noktası, Mahmutbey Yolu ve Topkule arası, Mahmutbey-Aksaray arası, (0-3 Yolu), Mahmutbey Köprüsü Habibler Yolu (Sultançiftliği Kavşağı arasında kalan yol)

ALTERNATİF YOLLAR

-D-100 Karayolundan Vatan Caddesine gidecek olan sürücülerin Haliç Tünel, Edirnekapı, Fevzipaşa Bulvarı, Aksaray güzergâhını veya Haliç Tünel, Ayvansaray ışıklardan Balat yolunu takiben Unkapanı ve Sirkeci istikametini,

– E-80 Karayolunu kullanacak sürücülerin, Milliyet Gazetesi karşısından TEM Otoyolu istikametini,

-Sahil yolunu kullanacak sürücülerin ise sahil güzergâhından Yenikapı – Kumkapı – Sirkeci istikametini kullanabilir.

-Vatan Caddesini kullanarak Fatih ilçesindeki hastanelere gelecek olanların sahil yolunu tercih ederek Samatya’dan Cerrahpaşa- Çapa- Haseki veya Vakıf Gureba Hastanelerine ulaşabilir.

-Fatih istikametinden aynı gerekçelerle hastanelere gidecek sürücülerin Atatürk Bulvarı-Aksaray ve Millet Caddesi güzergâhını kullanabilir.

Yolların saat 16.00 itibariyle açılması öngörülüyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here