Çocuk istismarcılarının ve Tecavüzcülerin affına, serbest kalmasına yol açabilecek bir yasa tasarısı şuanda ciddiyetle tartışılmakta. Eksen kayması yaşayarak siyasal İslamın elinde kukla edilmeye çalışılan Türkiye, bir saçmalığın eşiğinden geçmekte.

Cinsiyetçilik ve seksistlik konusunda ciddi sınavlar veren bir toplum olan Türkiye halkları, yakın geçmişinde kadın cinayetleri, kadınlara yönelik tacizlerin önüne geçememişken bir de bunların yasallaştırılarak kirlenmenin önü açılmakta.

Ensar Vakfı ile tekrar gözler önüne serilen siyasal İslamın sapkın cinsel fantezileri bugün topluma mal edilmeye çalışılmakta. Toplumun ilerici dinamiği bu saçma sentezi mutlaka dışlayacaktır. Bu noktada toplumun demokratik kitle örgütleri ve siyasi partilerine düşen görev bu saçmalığı durdurarak, halkımızın sesinin duyurulmasına yardımcı olmaktır.

Pedafoli suçtur, Meşrulaştırılamaz !
Çocuk hakları yasasına göre ‘’ 18 yaşından küçük her birey çocuk sayılır. ‘’ Çocuk yaştaki bireyler üzerine alınacak kararlar bilimsel ve modern eğitimlerinin tamamlanması ve zihinsel olgunluğa ulaşmaları doğrultusunda olmalıdır. Ensar Vakfının yol açtığı faciayı örtbas eden karanlık zihniyet, Pedafoliyi masum göstermeye devam etmekte. Çocuk yaştaki bireylerin evlendirilmesi normalleştirilmesi söz konusu bile edilemez !

OkumaGrubu olarak bu uçkur düşkünü zihniyetin parlamento aracılığı ile meşrulaşmasına karşı bütün mecralarda mücadele vereceğimizi buradan ilan ediyoruz. Amaçlananın halkımızın toplumsal kaygılarını ve AKP’nin içerisinde bulunduğu yönetimsel krizi aşması için vakit kazanmak olduğunu ifşa ediyoruz, Faşizmi uygulamak için toplumun algısının lümpenliğe, sapkınlığa yöneltilmesine geçit vermeyeceğiz.

OKUMAGRUBU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here